Elektrokotle Cuk - MASTER

Cuk

Řídicí kotel s jedním topným směšovaným okruhem Cuk 24Be4m

Liší se od 24Cuk Se větší skříni, po hydraulické stránce, přidaným zpětným ventilem, regulátorem RVS 43.143, počtem svorek a počtem vývodek PG. Má svorky pro připojení sazby, ovládacího přístroje, venkovního čidla, kaskádového čidla, čerpadla směšovacího okruhu, směšovacího ventilu, čidla směšovacího okruhu a svorky pro komunikaci LPB. Lze použít jako "Slave" v případě, že potřebujeme rozšířit o jeden směšovaný okruh. V tomto případě zůstanou volné, nepřipojené svorky venkovního čidla a čidla kaskády (B10).

Cuk

Řídící kotel pro nadřazenou regulaci Cuk 24Be41m

Liší se od 24Cuk Se větší skříni, po hydraulické stránce, přidaným zpětným ventilem, regulátorem RVS 43.143, počtem svorek a počtem vývodek PG. Má svorky pro připojení sazby, ovládacího přístroje, venkovního čidla, kaskádového čidla a svorky pro komunikaci LPB. Pro kaskády s nadřazenou regulací.

   

Cuk

Řídicí kotel s jedním topným směšovaným okruhem,včetně řízení ohřevu TUV Cuk Bebc6m

Liší se od 24Cuk Se větší skříni, po hydraulické stránce, přidaným zpětným ventilem, regulátorem RVS 63.243, počtem svorek a počtem vývodek PG. Má svorky pro připojení sazby, ovládacího přístroje, venkovního čidla, kaskádového čidla, čerpadla směšovacího okruhu, směšovacího ventilu, čidla směšovacího okruhu a svorky pro komunikaci LPB. Má také svorky pro připojení čidla zásobníku TUV a svorky pro připojení nabíjecího čerpadla a cirkulačního čerpadla TUV.

Cuk

Řídicí kotel se dvěma topnými směšovanými okruhy Cuk 24Be68m

Liší se od 24Cuk Se větší skříni, po hydraulické stránce, přidaným zpětným ventilem, regulátorem RVS 63.283, počtem svorek a počtem vývodek PG. Má svorky pro připojení sazby, ovládacího přístroje, venkovního čidla, kaskádového čidla, čerpadel směšovacích okruhů, směšovacích ventilů, čidel směšovacích okruhů a svorky pro komunikaci LPB. Lze použít jako "Slave" v případě, že potřebujeme rozšířit o jeden směšovaný okruh. V tom případě zůstanou volné, nepřipojené svorky venkovního čidla a čidla kaskády (B10).

Cuk

Řídicí kotel se dvěma topnými směšovanými okruhy,včetně řízení ohřevu TUV  CukBebc68m

Liší se od 24Cuk Se větší skříni, po hydraulické stránce, přidaným zpětným ventilem, regulátorem RVS 63.283, počtem svorek a počtem vývodek PG. Má svorky pro připojení sazby, ovládacího přístroje, venkovního čidla, kaskádového čidla, čerpadel směšovacích okruhů, směšovacích ventilů, čidel směšovacích okruhů a svorky pro komunikaci LPB. Má také svorky pro připojení čidla zásobníku TUV a svorky pro připojení nabíjecího čerpadla a cirkulačního čerpadla TUV.

Cuk

Řídicí kotel s jedním topným směšovaným okruhem, včetně řízení ohřevu TUV Cuk BTe6m. Přepínací ventil topení / TUV je integrován v kotli.

Jak již bylo řečeno, liší se od 24Cuk Se větší skříni, po hydraulické stránce, přidaným zpětným ventilem, regulátorem RVS 63.243, počtem svorek a počtem vývodek PG. Přepínací ventil integrován. Má svorky pro připojení sazby, ovládacího přístroje, venkovního čidla, kaskádového čidla, čerpadla směšovacího okruhu, směšovacího ventilu, čidla směšovacího okruhu a svorky pro komunikaci LPB. Má také svorky pro připojení čidla zásobníku TUV a cirkulačního čerpadla.